BEZPŁATNE

MINI WYZWANIE „Automasaż twarzy dla zabieganych”

Automasaż twarzy

Większość znanych mi Osób czuje i widzi pozytywny wpływ automasażu na zdrowie, ogólne samopoczucie i wygląd. Czy te osoby praktykują regularnie automasaż, żeby codziennie pracować nad swoim ciałem? Większość z nich… NIE. Dlaczego? Częstą odpowiedzią jest „BRAK CZASU„.

Wielu osobom wydaje się, że na sesję automasażu trzeba zarezerwować dużo czasu, a gdy jest się osobą zapracowaną i zabieganą, znalezienie nawet godzinki na ćwiczenia jest bardzo trudne.

Dobra wiadomość jest taka, że nawet kilka minut automasażu może przynieść ulgę zmęczonemu ciału. Gdy taki kilkuminutowy masaż wykonujemy codziennie, nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd wyraźnie się poprawiają. Tak jak „kropla drąży skałę”, tak krótkie, ale regularne sesje automasażu uelastyczniają tkanki i uwalniają ciało od dyskomfortu i bólu.

Czy chcesz się o tym przekonać?

Jeśli tak, zapraszam Cię do wzięcia udziału w 5-dniowym BEZPŁATNYM MINI WYZWANIU „Automasaż twarzy dla zabieganych” Jeśli zapiszesz się na to MINI  WYZWANIE, to każdego dnia otrzymasz dostęp do nagrania jednej techniki automasażu. Ćwiczenia są krótkie i proste. W sam raz dla osób zabieganych 🙂

KIEDY: MINI WYZWANIE odbędzie się w dniach 29 maja-2czerwca 2023r  (pon-pt)

DOSTĘP do MATERIAŁÓW: Dostęp do wszystkich materiałów mini wyzwania będziesz mieć do wtorku 6 CZERWCA 2023r do godziny 23:59.

MATERIAŁY: Każdego dnia mini wyzwania otrzymasz dostęp do 1 wideo z prostą techniką automasażu. Obejrzyj nagranie, a następnie wykonaj ćwiczenie. Praktyka jednej techniki automasażu zajmie Ci 2-5 minut.

Pod koniec wyzwania prześlę Ci również ilustrowany spis wszystkich prezentowanych ćwiczeń. Ten plik pdf będziesz mogła/ mógł ściągnąć na dysk swojego komputera, wydrukować i po zakończeniu wyzwania ćwiczyć z jego pomocą.

GDZIE: Wszystkie materiały wyzwania będą umieszczane na stronie internetowej, do której zostaniesz przeniesiona/ przeniesiony PO ZAPISIE na mini wyzwanie.

ZAPISY na mini wyzwanie:  Aby wziąć udział w wyzwaniu należy się na nie ZAPISAĆ wypełniając FORMULARZ zapisu, który znajduje się poniżej. Tylko zapisane osoby otrzymają dostęp do materiałów wyzwania (nagrań oraz ilustrowanego spisu ćwiczeń).

UWAGA! Po wypełnieniu formularza zapisu na wyzwanie, zostanie do Ciebie wysłany automatyczny MAIL z przyciskiem „POTWIERDZAM zapis”. Proszę, kliknij w ten przycisk. Dopiero wtedy zostaniesz zapisana/ zapisany na wyzwanie. 

Po kliknięciu przycisku „Potwierdzam zapis” zostaniesz przeniesiona/ przeniesiony do STRONY, na której codziennie będą umieszczane NAGRANIA wyzwania. Adres tej strony polecam Ci zapisać sobie w bezpiecznym miejscu.

.