OPINIE

OPINIE o kursie ONLINE "Automasaż"

guzik masaż powięziowy

„O kursie słyszałam już dawno, że jest bardzo polecany. Bardzo się cieszę, że się na niego zapisałam :).
Kurs jest wartościowy, świetnie przygotowany, daje ogromną dawkę wiedzy teoretycznej, ale i przede wszystkim praktycznej.

Faktycznie pomaga rozluźnić swoje ciało, dzięki ćwiczeniom udało mi się pozbyć uciążliwego napięcia karku, co w efekcie umożliwia mi lepszy sen.

Szczerze polecam – sława Ani jest w pełni uzasadniona. Dużo się nauczyłam. Warto!

Aniu – wielkie dzięki za ogrom Twojej wiedzy, cierpliwość i świetna jakość, nawet on-line. Pozdrawiam serdecznie”.

Agnieszka Pindel

guzik masaż powięziowy

"O kursie "Automasaż - sam możesz rozluźnić swoje ciało" dowiedziałam się z "Wysokich Obcasów"- dodatku do Gazety Wyborczej. Artykuł dotyczył masażu i proponował kurs automasażu na Uniwersytecie Otwartym UW. Był to mój pierwszy kurs i od razu strzał w dziesiątkę! Prowadząca Ania w przystępny sposób, krok po kroku zapoznała nas z podstawami anatomii, technikami automasażu i rozciągania. Kurs bardzo mi się podobał, ponieważ poszerzył moją wiedzę o moim ciele, pomógł rozluźnić mięśnie, zmniejszyć ograniczenia, a nawet ból w niektórych miejscach ciała. Zaproponowane ćwiczenia i techniki automasażu zostaną już ze mną na długo! POLECAM!

Anna Stafanowska-Strzodka

guzik masaż powięziowy

"Zajęcia automasażu prowadzone przez Anię to wspaniała przygoda, dzięki której możemy poznać i zrozumieć własne ciało.
Ze względu na epidemię forma stacjonarnego warsztatu została zamieniona na wersję online na specjalnej platformie.
Mogę przyznać, że dużym atutem zajęć online było to, że mogliśmy je wykonywać w dowolnym momencie oraz wracać do konkretnych ćwiczeń, czy też partii mięśni.
Ania szczegółowo wprowadzała nas w budowę mięśni oraz wyjaśniała jakie funkcje pełnią każdego dnia. Dzięki temu można było sobie uświadomić, w którym momencie za bardzo je „eksploatujemy”, przez co mogą się spinać.
Opisy i podpowiedzi Ani sprawiły, że łatwo było odnaleźć omawiane mięśnie, nad którymi mieliśmy w danym momencie pracować.
Same ćwiczenia prezentowane i omawiane były w sposób dokładny i przejrzysty. A jeśli zdarzyło się komuś (a mi się zdarzyło!) mieć dodatkowe pytania, to Ania zawsze służyła pomocą i wskazówkami.
Gorąco polecam wszystkim kurs Automasażu. Nie tylko tym, którzy już odczuwają jakieś spięcia w ciele, ponieważ ja sama nie miałam pojęcia o wielu miejscach, które powinnam rozluźniać.

Mi zajęcia bardzo pomogły, bo dzięki nim, wiem już w jaki sposób sama mogę rozluźnić i rozmasować mięśnie. Mniejsze spięcie w mięśniach = lepsze samopoczucie :)"

Joanna Wojciechowska

guzik masaż powięziowy

„Słyszałam wiele dobrego o kursie automasażu. I opinie te nie były przesadzone.

Poza korzystnym wpływem na ciało (wiadomo, że cuda nie dzieją się w 5 minut, zwłaszcza jeśli spędza się lata za biurkiem, ale w moim przypadku już po 3-4 treningach mogłam poczuć zmiany na lepsze – zarówno w codziennych działaniach, jak i przy uprawianiu sportu), dużym plusem jest też sposób przekazywania informacji. Każde ćwiczenie jest prezentowane osobno, więc można budować własne zestawy, odpowiednio do potrzeb (np. w zależności od tego, ile mamy czasu lub gdy chcemy popracować nad jakąś częścią ciała albo gdy coś nas boli). Ponadto w trakcie trwania kursu pojawia się bardzo konkretna wiedza z zakresu anatomii. Jednak kurs nie jest nią niepotrzebnie przeładowany, a są to rzeczowe informacje, które ułatwiają prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. A w razie jakichkolwiek pytań, zawsze można liczyć na odpowiedź. Ćwiczeń na każdą część ciała jest kilka, więc nawet jeśli któreś z jakiegoś powodu nam się nie spodoba, to można korzystać z pozostałych – żadna część ciała nie będzie pominięta, a my nie musimy się zmuszać do czegoś, czego nie lubimy.

A do tego, gdy nam coś zgrzyta w nastroju, to już po kilku ćwiczeniach nastrój potrafi się poprawić”.

Anna Kuczyńska

guzik masaż powięziowy

"Aniu,
jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w Twoim kursie. Poznałam proste, a jednocześnie skuteczne techniki rozluźniania swojego spiętego ciała. Elementy kursu stosuję na co dzień. Szczególnie przypadło mi do gustu oklepywanie całego ciała i potrząsanie nim. Bardzo przyjemny sposób na rozpoczęcie dnia.
Sam kurs jest przygotowany z dużą starannością, co bardzo sobie cenię.
Dziękuję za przygotowanie tego kursu, polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie."

Aleksandra

guzik masaż powięziowy

"Kurs znakomity! Mam na myśli proporcje między teorią (krótko), a praktyką (tyle ile trzeba:) oraz spokojny i dokładny sposób prezentacji ćwiczeń. Dzięki ww. każdy zrozumie, co ma robić. Mnie masaż żwacza szybko ulżył przy szczękościsku, a było już niedobrze. Czuję też ulgę w części lędźwiowej kręgosłupa, któremu bardzo pomógł głęboki masaż piłeczkami. Dziękuję, czekam na następne kursy online."

Dorota Mikłaszewicz

guzik masaż powięziowy

„Uczestniczyłam w kursie online „Automasaż” prowadzonym przez Panią Anię i jestem bardzo mile zaskoczona jak ten kurs wpłynął na mnie i moje ciało. Cenne informacje przekazane dotyczące anatomii, ale przede wszystkim jak sami możemy polepszyć stan naszego ciała, a co za tym idzie, funkcjonowania naszego organizmu i samopoczucia. Oczywiście sposób przekazywania tej wiedzy przez prowadzącą, opanowanie i emanujący spokój sprawiły, że zajęcia te były niezwykle interesujące i dawały ogromne pokłady energii.  Forma online daje możliwość korzystania  z ćwiczeń w  godzinach dopasowanych to twoich możliwości czasowych.Serdecznie polecam wszystkim tego typu zajęcia. Ja chętnie nadal w nich uczestniczę”.

Urszula Różycka

guzik masaż powięziowy

„Mimo początkowych obaw dotyczących odbywania kursu „Automasaż, sam możesz rozluźnić swoje ciało” w formie online, jestem z niego bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam osobom, chcącym poznać sposoby na pozbywanie się napięć ze swojego ciała.

Materiały zostały przygotowane bardzo profesjonalnie, mogłam do nich wracać w razie potrzeby i przerabiać w swoim tempie.

Kurs umożliwił mi zidentyfikowanie napięć w ciele (nie o wszystkich miałam świadomość) i rozpocząć pracę nad rozluźnianiem ciała. Moim ulubionym zestawem ćwiczeń są te, dotyczące głowy. To naprawdę działa! Polecam szczególnie osobom cierpiącym na napięciowe bóle głowy”.

Katarzyna Jasiołek

guzik masaż powięziowy

"Kurs mnie zaskoczył.
Nie pierwsze i drugie spotkanie, które odbywały się na sali wykładowej i gdzie można było się spodziewać przebiegu wykładu i ćwiczeń, oraz swoich reakcji, a także reakcji innych w grupie. Kiedy otworzyłam na platformie filmy przesłane na trzecią część, prowadzoną zdalnie, zachwyciłam się. Można było dokładnie zobaczyć wszystkie elementy automasażu, który jest jednak czynnością intymną i czasem lepiej uczyć się w swoim zaciszu i swoim tempie. Jestem pełna podziwu za wspaniale przygotowany materiał: dokładne opisy anatomiczne plus szczegółowe wyjaśnienia automasażu określonej części ciała. Myślę, że nawet gdybyśmy mieli spotkania na sali przez trzy weekendy w formie wykładu i automasażu, i mieli dostęp tylko do materiału drukowanego, nie wiedzielibyśmy wszystkiego. Takie filmy ogromnie pomagają w zrozumieniu działania naszego ciała, pozwalają na lepsze jego traktowanie.
Początki praktykowania automasażu zawsze są trudne, bo szybko chcemy uzyskać rezultaty, a tutaj trzeba spokojnie i delikatnie, bez pośpiechu... i to działa. Ból zmniejsza się, a potem przechodzi pozostawiając tylko lekkie wspomnienie. Jestem dopiero na początku drogi do rozluźnienia ciała, ale już widzę postępy, co mnie bardzo cieszy. Myślę że po dodatkowym półrocznym dostępie do filmów na platformie, nie będę już nawet zaglądać do notatek, kiedy będę chciała na przykład pozbyć się bólu karku.
Dziękuję za przekazanie wiedzy o tym, jak możemy sami sobie pomóc."

Kasia

guzik masaż powięziowy

"Bardzo dziękuję za wspaniały Kurs! Ćwiczenia pokazywane były w bardzo precyzyjny i jasny sposób. Bardzo dużo ciekawych i zaskakujących ćwiczeń. Przy ćwiczeniach znanych z innych źródeł, dopiero komentarz Ani sprawia, że wykonuje się je prawidłowo. Każdy dbający o siebie człowiek powinien skorzystać z Kursu."

Anna Tengli-Truchel

guzik masaż powięziowy

"Bardzo się cieszę, że mogłam odbyć kurs automasażu, prowadzony przez Panią Anię. Od dłuższego czasu dokuczał mi ból szyi i pleców, teraz już wiem, jak mogę za pomocą prostych ćwiczeń sama sobie pomóc. Pani Ania w sposób niezwykle profesjonalny prowadzi zajęcia, bardzo dokładnie omawia każde ćwiczenie i je demonstruje. Aby lepiej zrozumieć pracę i funkcję mięśni, zapoznajemy się także z ich budową anatomiczną, co mnie akurat bardzo pomagało. Poznałam wiele technik, które pomagają mi rozluźnić moje ciało i zlikwidować napięcia mięśniowe. A prowadzenie kursu w trybie on-line, też ma swoje dobre strony, ponieważ pozwala po wielokroć powtarzać sobie dane ćwiczenie i robić notatki. Polecam :)."

Alina Kalisiak

Opinie o INNYCH kursach

guzik masaż powięziowy

Kurs „Automasaż” (06.02.2018)

„Dr Anna Kraśkiewicz to unikalne połączenie profesjonalizmu zarówno pod względem wiedzy i doświadczenia w masażu, jak również pod względem umiejętności prowadzenia warsztatów. A przy tym ile wdzięku smile .”

Katarzyna Jermanowska

guzik masaż powięziowy

Kurs „Automasaż” (09.10.2018)

„Kurs praktyczny, ale z ogromną dawką wiedzy teoretycznej, która pozwala na lepsze zadbanie o siebie, swoje ciało i samopoczucie. Wszystko, czego kiedykolwiek nauczyłam się na biologii czy w ramach różnych szkoleń i na treningach, tu nabrało sensu i w pełni zrozumiałam, co się dzieje z moim ciałem, jak sobie pomóc oraz jak dbać o kondycję i zdrowie.

Pozycja obowiązkowa nie tylko dla kobiet. Powinna być wykładana na wszystkich uniwersytetach trzeciego wieku.”

Anna Kuźnicka

guzik masaż powięziowy

Kurs „Automasaż” (08.10.2018)

„Aniu, bardzo Ci dziękuję za kurs i fantastyczne prowadzenie! Wielu rzeczy się nauczyłam, nie tylko o ludzkim ciele, ale przede wszystkim o swoim smile . Automasażem jestem zachwycona, stosuje go w zasadzie codziennie. Kilka razy udało mi się zażegnać w ten sposób napięciowy ból głowy, a masaż piłeczkami pozwała mi rozluźnić spięte mięśnie karku, pleców czy nóg.

Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych kursach.”

Ilona Niedolistek

guzik masaż powięziowy

Kurs „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej” (27.03.2019)

„Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w kursie „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”. Nie był to czas stracony wręcz przeciwnie, zyskałam bardzo wiele. Inaczej popatrzyłam na procesy zachodzące w moim ciele. Nauczyłam się, że dużo zależy od nas samych, że warto poświęcić czas sobie. Po zajęciach moja twarz była zrelaksowana i wypoczęta i co najważniejsze zadowolona. Zamierzam kontynuować dobrą praktykę, którą zdobyłam właśnie na tych zajęciach.

Atmosfera kursu była cieplutka, sympatyczna, dokładnie taka, jak sama prowadząca, która dzieliła się z nami swoją wiedzą i własnym doświadczeniem, świadomie zwracając uwagę na każdy istotny detal. Przez cały czas miałam miłe wrażenie, że ten kurs jest zorganizowany specjalnie dla nas, że jeszcze komuś na nas zależy smile .

Aniu, z niecierpliwością czekam na drugą część kursu smile .”

Renata Kossek

guzik masaż powięziowy

Kurs „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej” (06.07.2018)

„Aniu! Kurs był rewelacyjny!!! To wspaniała inwestycja we własne zdrowie i urodę 🙂 .

Czekam na kolejną edycję!!!”

Ola Rogowska

guzik masaż powięziowy

Kurs „Masaż relaksacyjny grzbietu” (27.12.2017)

„Szczerze polecam kurs masażu relaksacyjnego grzbietu u Ani. Podobnych ofert na rynku jest mało, a być może jest to wręcz jedyny taki kurs skierowany do osób, które nigdy wcześniej masażem się nie zajmowały. Zajęcia są maksymalnie praktyczne, prowadzone w kameralnej grupie i nastawione na rozwój umiejętności. Kończąc dwudniowy kurs jestem w stanie wykonać pełen masaż grzbietu moim bliskim. Rewelacja! Już myślę o kolejnych kursach smile .

Ania Miecznik

Kurs online "Automasaż"

Sprzedaż kursu
w terminie
1-11 grudnia 2020r.