WEBINAR

„Estetyczny automasaż głęboki DEKOLTU i przodu SZYI- PRAKTYKA

Estetyczny automasaż głęboki dekoltu i przodu szyi

Dziękuję wszystkim Osobom, które wzięły udział w WEBINARZE na ŻYWO 13 lipca 2022r! To był bardzo miły i pożytecznie spędzony czas :))

NAGRANIE: Nagranie webinaru zostanie wgrane na platformę e-learningową w CZWARTEK 21 LIPCA 2022r.

Jeśli chcesz KUPIĆ DOSTĘP do webinaru, to możesz to zrobić TERAZ. Po zakupie otrzymasz dostęp platformy e-learningowej, na której 21 LIPCA 2022r umieszczę NAGRANIE WEBINARU + ILUSTROWANY SPIS TECHNIK prezentowanych podczas warsztatów.

OPIS webinaru

Proces starzenia się organizmu

Z wiekiem tkanki budujące ciało stopniowo starzeją się i sztywnieją, co w konsekwencji niekorzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, postawę ciała oraz wygląd.

Ten proces starzenia się, usztywniania, włóknienia i degeneracji tkanek można spowolnić lub częściowo cofnąć wykonując AUTOMASAŻ GŁĘBOKI, który:

rozluźnia nadmiernie napięte mięśnie,

rozmiękcza zwłóknienia tkanki łącznej i rozkleja zlepienia powięzi,

– poprawia ukrwienie, dożywienie i dotlenienie tkanek,

– poprawia przepływ limfy (zmniejsza zastoje limfatyczne),

– poprawia postawę ciała,

zmniejsza napięciowe ZMARSZCZKI,

– poprawia ZDROWIE tkanek i przywraca im młody WYGLĄD.

Estetyczny automasaż głęboki dekoltu i przodu szyi

Estetyczny automasaż głęboki DEKOLTU i przodu SZYI

Podczas webinaru będziemy PRAKTYKOWAĆ estetyczny automasaż głęboki tkanek znajdujących się na DEKOLCIE oraz na PRZEDNIEJ powierzchni SZYI, dzięki któremu możemy:

 otworzyć klatkę piersiową (zmniejszyć tendencję do garbienia się),

poprawić ustawienie głowy względem kręgosłupa,

♦ poprawić ukrwienie i jędrność tkanek znajdujących się na dekolcie i szyi,

 zmniejszyć zmarszczki znajdujące się na dekolcie i na przedniej powierzchni szyi,

 zmniejszyć problem opadających kącików ust,

 zmniejszyć „chomiki” (opadające policzki),

 zmniejszyć napięcie lub/i ból szyi,

 zmniejszyć napięciowe bóle głowy,

 zmniejszyć szczękościsk.

Estetyczny automasaż głęboki dekoltu i przodu szyi

Jak widzisz, prezentowane podczas webinaru techniki automasażu głębokiego pozytywnie wpływają zarówno na nasz wygląd, jak i zdrowie.

Z tych technik możesz korzystać latami w celu usprawnienia swojego ciała oraz spowolnienia procesu starzenia się. 

PRAKTYKA przede wszystkim 🙂

Żeby dostarczyć Ci jak najwięcej cennych technik automasażu, ten webinar będę prowadzić według zasady „maksimum praktyki, minimum teorii„. 

Informacje teoretyczne będą więc ograniczone do niezbędnego minimum, czyli o anatomii opowiem tylko tyle, żeby Uczestnicy zrozumieli dlaczego warto wykonywać dane ćwiczenie i jak to prawidłowo zrobić.

Podczas webinaru będę prezentować:

– Techniki wyjęte z kursu online „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”

NOWE techniki

Webinar estetyczny automasaż głęboki dekoltu i przodu szyi

Odpowiedź na prośby Kursantów

Ten webinar na żywo jest odpowiedzią na prośby moich Kursantów o wspólną praktykę automasażu. Wielu Osobom łatwiej i przyjemniej ćwiczy się w grupie, w towarzystwie innych wspierających Uczestników zajęć, w obecności motywującego instruktora. Jeśli jesteś jedną z tych Osób, to zapraszam Cię serdecznie na zajęcia online na żywo 13 lipca (w środę) o 19:30 🙂

Są też Osoby, które chciały nauczyć się głębokiego automasażu twarzy i szyi, ale z powodów czasowych lub/i finansowych nie mogły sobie pozwolić na wzięcie udziału w obszernym KURSIE ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”. Jeśli jesteś jedną z tych Osób, to również zapraszam Cię do udziału w webinarze. Po spotkaniu online na żywo otrzymasz NAGRANIE, z którym będziesz mogłą/ mógł praktykować automasaż przez 6 miesięcy.

PRZYGOTOWANIE do webinaru:

Żeby w pełni skorzystać ze szkolenia przygotuj:

  • PIŁECZKĘ (piłeczkę tenisową, gumową lub inną)
  • LUSTERKO stojące (Lusterko powinno być na tyle duże, żebyś mogła/ mógł widzieć w nim dekolt i szyję.)
  • STÓŁ/ biurko, na którym będziesz mogła/ mógł postawić lusterko oraz komfortowo oprzeć łokcie podczas wykonywania technik automasażu.
  • krótkie PAZNOKCIE (żeby nie porysować skóry podczas automasażu)
  • Cienkie RĘKAWICZKI nitrylowe lub lateksowe mogą okazać się również przydatne. Takie rękawiczki ułatwiają chwycenie masowanych tkanek.

CENA

Estetyczny automasaż głęboki dekoltu i przodu szyi

CENA: 97 zł 

UWAGA! NAGRANIE WEBINARU zostanie dołączone do KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”. Zatem jeśli jesteś Uczestniczką/ Uczestnikiem tego kursu online, nie musisz kupować oddzielnie tego nagrania, ponieważ od 21 lipca 2022r będziesz mieć do niego dostęp na platformie e-learningowej 🙂

W CENIE webinaru otrzymujesz:

♦ NAGRANIE webinaru umieszczone na PLATFORMIE E-LEARNINGOWEJ z DOSTĘPEM na 6 miesięcy (czyli możliwość codziennej praktyki automasażu z pomocą nagrania przez 6 miesięcy)

♦  ILUSTROWANY SPIS TECHNIK prezentowanych podczas webinaru z informacją, w której minucie webinaru prezentowana była dana technika. Ten spis bardzo ułatwia pracę z nagraniem a potem samodzielną praktykę. Plik pdf można ściągnąć na dysk komputera i wydrukować

♦ RABAT 50 zł na KURS ONLINEAutomasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej(Rabaty otrzymane na kursy online nie sumują się.)

Proces zakupu

Aby KUPIĆ webinar, kliknij w żółty guzik „KUPUJĘ webinar„.

Zostaniesz przeniesiona/ przeniesiony do formularza zamówienia, a następnie do szybkiej bramki płatności.

Po dokonaniu WPŁATY:

1) Otrzymasz MAILA z LINKIEM do webinaru na ZOOMie 13 lipca (w środę) o godzinie 19:30. W tym mailu znajdują się również inne ważne informacje dotyczące webinaru na żywo i nagrania.

2) Otrzymasz DOSTĘP do PLATFORMY E-LEARNINGOWEJ, gdzie zostanie umieszczone NAGRANIE WEBINARU oraz materiały dodatkowe. Dane do logowania do platformy otrzymasz w oddzielnym MAILU.

* Jeśli w ciągu 30 minut od zakupu webinaru nie dotrą do Ciebie te 2 maile (z linkiem do webinaru oraz z danymi do logowania do platformy e-learningowej), to na swoim serwerze pocztowym sprawdź foldery typu „spam” lub „oferty„.

* Jeśli chcesz zmniejszyć prawdopodobieństwo, że maile ode mnie będą trafiać do spamu, to dodaj mój adres ania@pracazcialem.pl do swoich kontaktów w programie pocztowym.

KONTAKT:

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, możesz napisać do mnie maila na adres ania@pracazcialem.pl

Pomogę 🙂