Nagranie WEBINARU

„Estetyczny automasaż głęboki DEKOLTU i przodu SZYI- PRAKTYKA

Automasaż szyi

Niniejsze nagranie webinaru to kompleksowe szkolenie, podczas którego nauczysz się jak skutecznie i bezpiecznie poprawić zdrowie i wygląd tkanek znajdujących się na DEKOLCIE oraz na PRZEDNIEJ powierzchni SZYI za pomocą ESTETYCZNEGO AUTOMASAŻU GŁĘBOKIEGO.

OPIS webinaru

Proces starzenia się organizmu

Z wiekiem tkanki budujące ciało stopniowo starzeją się i sztywnieją, co w konsekwencji niekorzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, postawę ciała oraz wygląd.

Ten proces starzenia się, usztywniania, włóknienia i degeneracji tkanek można spowolnić lub częściowo cofnąć wykonując AUTOMASAŻ GŁĘBOKI, który:

rozluźnia nadmiernie napięte mięśnie,

rozmiękcza zwłóknienia tkanki łącznej i rozkleja zlepienia powięzi,

– poprawia ukrwienie, dożywienie i dotlenienie tkanek,

– poprawia przepływ limfy (zmniejsza zastoje limfatyczne),

– poprawia postawę ciała,

zmniejsza napięciowe ZMARSZCZKI,

– poprawia ZDROWIE tkanek i przywraca im młody WYGLĄD.

Estetyczny automasaż głęboki dekoltu i przodu szyi

Estetyczny automasaż głęboki DEKOLTU i przodu SZYI

Oglądając nagranie webinaru dowiesz się JAK wykonać estetyczny automasaż głęboki tkanek znajdujących się na DEKOLCIE oraz na PRZEDNIEJ powierzchni SZYI, dzięki któremu możesz:

 otworzyć klatkę piersiową (zmniejszyć tendencję do garbienia się),

poprawić ustawienie głowy względem kręgosłupa,

♦ poprawić ukrwienie i jędrność tkanek znajdujących się na dekolcie i szyi,

 zmniejszyć zmarszczki znajdujące się na dekolcie i na przedniej powierzchni szyi,

 zmniejszyć problem opadających kącików ust,

 zmniejszyć „chomiki” (opadające policzki),

 zmniejszyć napięcie lub/i ból szyi,

 zmniejszyć napięciowe bóle głowy,

 zmniejszyć szczękościsk.

Automasaż przodu szyi
Automasaż dekoltu

Jak widzisz, prezentowane podczas webinaru techniki automasażu głębokiego pozytywnie wpływają zarówno na nasz wygląd, jak i zdrowie.

Z tych technik możesz korzystać latami w celu usprawnienia swojego ciała oraz spowolnienia procesu starzenia się. 

PRAKTYKA przede wszystkim 🙂

Żeby dostarczyć Ci jak najwięcej cennych technik automasażu w krótkim czasie, ten webinar był prowadzony według zasady „maksimum praktyki, minimum teorii„. 

Informacje teoretyczne zostały więc ograniczone do niezbędnego minimum, które jest potrzebne do zrozumienia dlaczego daną technikę wykonujemy w określonej okolicy ciała, dlaczego warto ją praktykować i jak to prawidłowo zrobić.

 

Podczas webinaru będę prezentować:

– Techniki wyjęte z kursu online „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”

NOWE techniki

Automasaż dekoltu

Odpowiedź na prośby Kursantek

Otrzymałam ostatnio wiele maili od Pań, które chciałyby nauczyć się głębokiego automasażu twarzy i szyi, ale z powodów czasowych lub/i finansowych nie mogą pozwolić sobie na wzięcie udziału w obszernym KURSIE ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”. Dlatego postanowiłam, że będę organizować webinary na żywo, podczas których będę uczyć estetycznego masażu głębokiego poszczególnych okolic ciała. 

Niniejsy film jest nagraniem webinaru dotyczącego DEKOLTU i mięśnia SZEROKIEGO SZYI. Jest to pierwszy z cyklu webinarów „Estetyczny automasaż głęboki”. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach na żywo lub/i do samodzielnej pracy z nagraniami.

PRZYGOTOWANIE do webinaru:

Żeby w pełni skorzystać ze szkolenia przygotuj:

  • PIŁECZKĘ (piłeczkę tenisową, gumową lub inną)
  • LUSTERKO stojące (Lusterko powinno być na tyle duże, żebyś mogła/ mógł widzieć w nim dekolt i szyję.)
  • STÓŁ/ biurko, na którym będziesz mogła/ mógł postawić lusterko oraz komfortowo oprzeć łokcie podczas wykonywania technik automasażu.
  • krótkie PAZNOKCIE (żeby nie porysować skóry podczas automasażu)
  • Cienkie RĘKAWICZKI nitrylowe lub lateksowe mogą okazać się również przydatne. Takie rękawiczki ułatwiają chwycenie masowanych tkanek.
automasaż dekoltu

CENA

CENA: 97 zł

W CENIE webinaru otrzymujesz:

♦ NAGRANIE webinaru (2 godziny i 7 minut) umieszczone na platformie kursowej z DOSTĘPEM na 6 MIESIĘCY. 

♦  ILUSTROWANY SPIS TECHNIK prezentowanych podczas webinaru z informacją, w której minucie webinaru prezentowana była dana technika. Ten spis bardzo ułatwia pracę z nagraniem a potem samodzielną praktykę. Plik pdf można ściągnąć na dysk komputera i wydrukować.

♦ RABAT 50 zł na KURS ONLINEAutomasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej(Rabaty otrzymane na kursy online nie sumują się.)

automasaż dekoltu

UWAGA! Nagranie WEBINARU zostało dołączone do KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”. Zatem jeśli jesteś Uczestniczką/ Uczestnikiem tego kursu online, nie musisz kupować oddzielnie tego nagrania, ponieważ masz do niego dostęp na platformie e-learningowej 🙂

Proces zakupu

Aby KUPIĆ webinar:

1) Kliknij w żółty guzik „KUPUJĘ webinar„.

2) Wypełnij formularz zamówienia. (Jeśli chcesz otrzymać fakturę, to w formularzu zamówienia zaznacz opcję „Proszę o wystawienie faktury”.)

3) Opłać zamówienie za pośrednictwem szybkiego przelewu (szybkiej bramki płatności PayU).

 

Po dokonaniu WPŁATY:

1) Platforma kursowa automatycznie utworzy dla Ciebie konto z dostępnem do zakupionego nagrania webinaru.

2) W ciągu 30 minut otrzymasz MAILA z Twoimi danymi do LOGOWANIA na platformę kursową (adres strony logowania, Twój login i hasło).

* Jeśli w ciągu 30 minut mail z danymi do logowania do Ciebie nie dotrze, to na swoim serwerze pocztowym sprawdź foldery typu „spam” lub „oferty”.

* Jeśli chcesz zmniejszyć prawdopodobieństwo, że maile ode mnie będą trafiać do spamu, to dodaj mój adres ania@pracazcialem.pl do swoich kontaktów w programie pocztowym.

Jeśli już korzystasz z mojej platformy e-learningowej (ponieważ uczestniczysz innym moim kursie online) i podczas dzisiejszego zakupu kursu podałaś/ podałeś ten sam e-mail, który znajduje się na Twoim obecnym koncie na platformie e-learningowej, to Twoje HASŁO do logowania jest takie samo jak do tej pory. Możliwe, że to HASŁO zostało już zapamiętane przez Twoją przeglądarkę internetową.

KONTAKT:

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, możesz napisać do mnie maila na adres ania@pracazcialem.pl

Pomogę 🙂