WEBINAR

„Estetyczny automasaż głęboki cz.2- WDOWI GARB, tył SZYI, mięsień MOS

Webinar wdowi garb

WEBINAR (czyli szkolenie online na żywo) odbył się: 15 grudnia 2022r (w czwartek) o godzinie 19:30.

NAGRANIE webinaru: Zostanie umieszczone na PLATFORMIE KURSOWEJ 20 grudnia 2022r.

W obecnej chwili możesz wykupić DOSTĘP do NAGRANIA WEBINARU.

OPIS webinaru

Niniejszy webinar to kompleksowe SZKOLENIE, podczas którego:  

😀 Nauczysz się technik automasażu oraz ćwiczeń rozciągających mięśnie TYLNEJ powierzchni SZY, które

 • rozluźniają kark,
 • zmniejszają napięciowy ból szyi,
 • porawiają zakresy ruchomości głowy,
 • zmniejszają częstotliwość występowania, napięciowego bólu głowy,
 • zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji w obszarze szyi.

😀 Dowiesz się co jest przyczyną napięcia mięśni tylnej powierzchnia szyi

😀Dowiesz się czym jest WDOWI GARB i dlaczego powstaje.

😀Poznasz techniki automasażu oraz ćwiczenia rozciągające, które zmniejszają wdowi garb lub przeciwdziałają jego powstawaniu.

😀 Poznasz techniki automasażu oraz ćwiczenia rozciągające, które rozluźniają mięsień mostkowo-obojczykowo-sutkowy (MOS) (mięsień znajdujący się na przednio-bocznej powierzchni szyi, który wpływa na ustawienie głowy względem kręgosłupa).

😀 Poznasz techniki poprawiające ustawienie głowy względem kręgosłupa oraz poprawiające postawę ciała.

 

Niestety „życie spina” czy tego chcemy czy nie. Najważniejsze jest, żeby każdego dnia  usuwać trochę napięć, które codziennie gromadzą się w ciele.

Podczas tego webinaru poznasz techniki automasażu i stretchingu, które w bezpieczny i skuteczny sposób uwolnią Twoją szyję od napięć, niedopuszczą do powstania wdowiego garbu, poprawią Twoje samopoczucie.

Webinar wdowi garb
Webinar wdowi garb

Webinar składa się z części PRAKTYCZNEJ i TEORETYCZNEJ.

Cenna informacje TEORETYCZNE umożliwią Ci ZROZUMIENIE przyczyn danego problemu zdrowotnego oraz pokazują sens wykonywania prezentowanych technik. 

Część PRAKTYCZNA da Ci do ręki narzędzia, dzięki którym poprawisz sprawność swojego ciała oraz swoje samopoczucie.

Podczas części PRAKTYCZNEJ webinaru będę prezentować:

– Wybrane TECHNIKI wyjęte z KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”

NOWE TECHNIKI

Nagranie tego webinaru zostanie dołączone do KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej” Zatem jeśli jesteś Uczestniczką/ Uczestnikiem tego kursu (z aktywnym abonamentem), to nie kupuj tego webinaru oddzielnie. Dostaniesz je w prezencie 🙂

DLA KOGO?

Ten webinar będzie szczególnie cenny dla Osób, które:

🌱 gromadzą napięcia na tylnej powierzchni szyi

🌱 odczuwają ból tylnej powierzchni szyi

🌱 chciałyby zmniejszyć wdowi garb

🌱 chciałyby NIE dopuścić do powstania wdowiego garbu w przyszłości

🌱 chciałyby poprawić swoją postawę ciała

🌱 często pochylają/ wysuwają głowę  podczas codziennych czynności (np. zmywania, gotowania, czytania) w czasie pracy, na przykład dla:

 • pracowników biurowych,
 • stomatologów,
 • kosmetyczek,
 • mechaników,
 • kucharzy,
 • krawcowwych,
 • jubilerów,
 • itp.

 

Webinar wdowi garb

Webinar powstał również z myślą o Osobach, które chciałyby uczestniczyć w obszernym KURSIE ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej” , ale w powodów czasowych lub finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. 

Z myślą o tych Osobach tworzę cykl webanarów „Estetyczny automasaż głęboki”.  Niniejszy webinar jest drugim webinarem z tego cyklu. Zachęcam Cię do obejrzenia pierwszego webinaru z tej serii, czyli webinaru „Estetyczny automasaż głęboki cz.1- DEKOLT i przód SZYI „.

PRZYGOTOWANIE do webinaru

Żeby w pełni skorzystać ze szkolenia przygotuj:

🌱 LUSTERKO stojące (Lusterko powinno być na tyle duże, żebyś mogła/ mógł widzieć w nim szyję i twarz.)

🌱 STÓŁ/ biurko, na którym będziesz mogła/ mógł postawić lusterko oraz komfortowo oprzeć łokcie podczas wykonywania technik automasażu.

🌱 krótkie PAZNOKCIE (żeby nie porysować skóry podczas automasażu)

🌱 Chusteczkę higieniczną lub cienkie rękawiczki nitrylowe / lateksowe mogą okazać się również przydatne, ponieważ ułatwiają chwycenie masowanych tkanek.

CENA

CENA: 97 zł 

UWAGA! NAGRANIE WEBINARU zostanie dołączone do KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”. Zatem jeśli jesteś Uczestniczką/ Uczestnikiem tego kursu online (masz aktywny abonament), nie musisz kupować oddzielnie tego nagrania, ponieważ masz do niego dostęp na platformie e-learningowej 🙂

automasaż dekoltu

W CENIE webinaru otrzymujesz:

Możliwość uczestniczenia w WEBINARZE, czyli spotkaniu online na żywo. LINK do tego spotkania otrzymasz po opłaceniu zamówienia.

♦ NAGRANIE webinaru umieszczone na PLATFORMIE E-LEARNINGOWEJ z DOSTĘPEM na 6 miesięcy (czyli możliwość codziennej praktyki automasażu z pomocą nagrania przez 6 miesięcy).

♦  ILUSTROWANY SPIS TECHNIK prezentowanych podczas webinaru z informacją, w której minucie webinaru prezentowana była dana technika. Ten spis technik bardzo ułatwia pracę z nagraniem a potem samodzielną praktykę. Plik pdf można ściągnąć na dysk komputera i wydrukować

♦ RABAT 50 zł na KURS ONLINEAutomasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej(Rabaty otrzymane na kursy online nie sumują się.)

JAK KUPIĆ dostęp do webinaru? (2 sposoby)

SZYBKA BAMKA PŁACNOŚCI (sposób 1- szybszy):

1) Kliknij w żółty guzik „KUPUJĘ webinar„.

2) Wypełnij formularz zamówienia. (Jeśli chcesz otrzymać fakturę, to w formularzu zamówienia zaznacz opcję „Proszę o wystawienie faktury”.)

3) Opłać zamówienie za pośrednictwem szybkiego przelewu (szybkiej bramki płatności PayU).

4) Po dokonaniu wpłaty:

 • Zostaniesz przeniesiona/ przeniesiony do strony z LINKIEM do spotkania online na żywo oraz pozostałymi informcjami dotyczącymi webinaru.
 • Otrzymasz 2 MAILE: 1) MAIL z danymi do LOGOWANIA do PLATFORMY KURSOWEJ, gdzie zostanie umieszczone NAGRANIE webinaru inne informacje. 2) MAIL z LINKIEM do spotkania online na żywo

NIE otrzymałaś HASŁA do PLATFORMY KURSOWEJ?

* Jeśli w ciągu 30 minut mail z danymi do logowania do Ciebie nie dotrze, to na swoim serwerze pocztowym sprawdź foldery typu „spam” lub „oferty”.

* Jeśli już korzystasz z mojej platformy e-learningowej (ponieważ uczestniczysz innym moim kursie online) i podczas dzisiejszego zakupu kursu podałaś/ podałeś ten sam e-mail, który znajduje się na Twoim obecnym koncie na platformie e-learningowej, to Twoje HASŁO do logowania jest takie samo jak do tej pory. Możliwe, że to HASŁO zostało już zapamiętane przez Twoją przeglądarkę internetową.

* Aby odzyskać swoje hasło do logowania do platformy (ponieważ je zapomniałeś/ zapomniałeś lub w ogóle go nie otrzymałaś/ nie otrzymałeś), wejdź na stronę https://pracazcialem.elms.pl/ i kliknij napis „Zapomniałeś hasła?”.

* Jeśli chcesz zmniejszyć prawdopodobieństwo, że maile ode mnie będą trafiać do spamu, to dodaj mój adres ania@pracazcialem.pl do swoich kontaktów w programie pocztowym.

Zgłoszenie MAILOWE (sposób 2):

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz kupić webinaru poprzez szybkie bramki płatności (sposób 1), to:

 • Wyślij do mnie MAILA na adres ania@pracazcialem.pl z informacją o chęci zakupu tego webinaru.
 • W mailu zwrotnym prześlę Ci dane do przelewu oraz pozostałe informacje dotyczące webinaru.

 

KONTAKT

W razie jakichkolwie pytań lub problemów, możesz napisać do mnie maila na adres ania@pracazcialem.pl

Pomogę 🙂