WEBINAR

„Estetyczny automasaż głęboki cz.2- WDOWI GARB, tył SZYI, mięsień MOS

Webinar wdowi garb

OPIS webinaru

NAGRANIE WEBINARU „Estetyczny automasaż głęboki cz.2- WDOWI GARB, tył SZYI, mięsień MOS” to kompleksowe SZKOLENIE, podczas którego:  

1) Nauczysz się technik automasażu oraz ćwiczeń rozciągających mięśnie TYLNEJ powierzchni SZY, które

 • rozluźniają kark,
 • zmniejszają napięciowy ból szyi,
 • porawiają zakresy ruchomości głowy,
 • zmniejszają częstotliwość występowania, napięciowego bólu głowy,
 • zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji w obszarze szyi.

2) Dowiesz się co jest przyczyną napięcia mięśni tylnej powierzchnia szyi

3) Dowiesz się czym jest WDOWI GARB i dlaczego powstaje.

4) Poznasz techniki automasażu oraz ćwiczenia rozciągające, które zmniejszają wdowi garb lub przeciwdziałają jego powstawaniu.

5) Poznasz techniki automasażu oraz ćwiczenia rozciągające, które rozluźniają mięsień mostkowo-obojczykowo-sutkowy (MOS) (mięsień znajdujący się na przednio-bocznej powierzchni szyi, który wpływa na ustawienie głowy względem kręgosłupa).

6) Poznasz techniki poprawiające ustawienie głowy względem kręgosłupa oraz poprawiające postawę ciała.

 

minuty nagrania

techniki rozluźniające

Niestety „życie spina” czy tego chcemy czy nie. Najważniejsze jest, żeby każdego dnia  usuwać trochę napięć, które codziennie gromadzą się w ciele.

Dzięki temu nagraniu poznasz techniki automasażu i stretchingu, które w bezpieczny i skuteczny sposób uwolnią Twoją szyję od napięć, niedopuszczą do powstania wdowiego garbu, poprawią Twoje samopoczucie.

Webinar wdowi garb
Webinar wdowi garb

Niniejsze szkolenie online jest NAGRANIEM WEBINARU, który odbył się w 2022 roku.

Film szkoleniowy trwa 142 minut. Prezentuję na nim 31 technik rozluźniających.

Szkolenie online się z części PRAKTYCZNEJ i TEORETYCZNEJ.

Cenne informacje TEORETYCZNE umożliwią Ci ZROZUMIENIE przyczyn danego problemu zdrowotnego oraz pokazują sens wykonywania prezentowanych ćwiczeń. 

Część PRAKTYCZNA da Ci do ręki NARZĘDZIA, dzięki którym poprawisz sprawność swojego ciała oraz swoje samopoczucie.

Podczas części PRAKTYCZNEJ webinaru prezentuję:

– Wybrane TECHNIKI rozluźniające tylną i przednią powierzchnię szyi wyjęte z KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”

NOWE TECHNIKI

Nagranie tego webinaru jest dołączone do KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej” Zatem jeśli jesteś Uczestniczką/ Uczestnikiem tego kursu (z aktywnym abonamentem), to nie kupuj tego webinaru oddzielnie. Dostałaś/ dostałeś je w prezencie 🙂

DLA KOGO?

NAGRANIE tego WEBINARU szczególnie cenny dla Osób, które:

 • Gromadzą napięcia na tylnej powierzchni szyi
 • Odczuwają ból tylnej powierzchni szyi
 • Chciałyby zmniejszyć wdowi garb
 • Chciałyby NIE dopuścić do powstania wdowiego garbu w przyszłości
 • Chciałyby poprawić swoją postawę ciała
 • Często pochylają/ wysuwają głowę  podczas codziennych czynności (np. zmywania, gotowania, czytania) w czasie pracy, na przykład dla:
   • pracowników biurowych,
   • stomatologów,
   • kosmetyczek,
   • mechaników,
   • kucharzy,
   • krawcowwych,
   • jubilerów,
   • itp.

 

Webinar wdowi garb

To szkolenie powstało również z myślą o Osobach, które chciałyby uczestniczyć w obszernym KURSIE ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej” , ale w powodów czasowych lub finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. 

Z myślą o tych Osobach tworzę cykl webanarów „Estetyczny automasaż głęboki”.  Niniejszy webinar jest drugim webinarem z tego cyklu. Zachęcam Cię do obejrzenia pierwszego webinaru z tej serii, czyli webinaru „Estetyczny automasaż głęboki cz.1- DEKOLT i przód SZYI „.

PRZYGOTOWANIE do webinaru

Żeby w pełni skorzystać ze szkolenia przygotuj:

 • LUSTERKO stojące (Lusterko powinno być na tyle duże, żebyś mogła/ mógł widzieć w nim szyję i twarz.)
 • STÓŁ/ biurko, na którym będziesz mogła/ mógł postawić lusterko oraz komfortowo oprzeć łokcie podczas wykonywania technik automasażu.
 • krótkie PAZNOKCIE (żeby nie porysować skóry podczas automasażu)
 • Chusteczkę higieniczną lub cienkie rękawiczki nitrylowe / lateksowe mogą okazać się również przydatne, ponieważ ułatwiają chwycenie masowanych tkanek.

CENA

CENA: 97 zł 

UWAGA! NAGRANIE WEBINARU zostało dołączone do KURSU ONLINE „Automasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej”. Zatem jeśli jesteś Uczestniczką/ Uczestnikiem tego kursu online (masz aktywny abonament), nie musisz kupować oddzielnie tego nagrania, ponieważ masz już do niego dostęp na platformie e-learningowej 🙂

automasaż dekoltu

W CENIE webinaru otrzymujesz:

♦ NAGRANIE WEBINARU umieszczone na platformie kursowej z DOSTĘPEM na 6 MIESIĘCY (czyli możliwość codziennej praktyki automasażu z pomocą nagrania przez 6 miesięcy).

♦  ILUSTROWANY SPIS TECHNIK prezentowanych podczas webinaru z informacją, w której minucie webinaru prezentowana była dana technika. Ten spis technik bardzo ułatwia pracę z nagraniem a potem samodzielną praktykę. Plik pdf można ściągnąć na dysk komputera i wydrukować

♦ RABAT 50 zł na KURS ONLINEAutomasaż i fitness twarzy zamiast medycyny estetycznej(Rabaty otrzymane na kursy online nie sumują się.)

JAK KUPIĆ dostęp do webinaru? (2 sposoby)

SZYBKA BAMKA PŁACNOŚCI (sposób 1- szybszy):

1) Kliknij w żółty guzik „KUPUJĘ webinar„.

2) Wypełnij formularz zamówienia. (Jeśli chcesz otrzymać fakturę, to w formularzu zamówienia zaznacz opcję „Proszę o wystawienie faktury”.)

3) Opłać zamówienie za pośrednictwem szybkiego przelewu (szybkiej bramki płatności PayU).

4) Po dokonaniu wpłaty:

 • Zostaniesz przeniesiona/ przeniesiony do strony potwierdzającej zakup nagrania webinaru.
 • Otrzymasz 2 MAILE: 1) MAIL z danymi do LOGOWANIA do PLATFORMY KURSOWEJ. 2) MAIL z informacjami dotyczącymi tego szkolenia online.

NIE otrzymałaś HASŁA do PLATFORMY KURSOWEJ?

* Jeśli w ciągu 30 minut mail z danymi do logowania do Ciebie nie dotrze, to na swoim serwerze pocztowym sprawdź foldery typu „spam” lub „oferty”.

* Jeśli obecnie korzystasz z mojej platformy e-learningowej (ponieważ uczestniczysz innym moim kursie online) i podczas dzisiejszego zakupu kursu podałaś/ podałeś ten sam e-mail, który znajduje się na Twoim obecnym koncie na platformie e-learningowej, to Twoje HASŁO do logowania jest takie samo jak do tej pory. Nie otrzymasz maila z danymi do logowania, ponieważ Twoje konto na platformie kursowej jest aktywne i znasz już swoje hasło dostępowe 🙂

* Aby odzyskać swoje hasło do logowania do platformy (ponieważ je zapomniałeś/ zapomniałeś lub w ogóle go nie otrzymałaś/ nie otrzymałeś), wejdź na stronę https://pracazcialem.elms.pl/ i kliknij napis „Zapomniałeś hasła?”.

* Jeśli chcesz zmniejszyć prawdopodobieństwo, że maile ode mnie będą trafiać do spamu, to dodaj mój adres ania@pracazcialem.pl do swoich kontaktów w programie pocztowym.

Zgłoszenie MAILOWE (sposób 2):

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz kupić webinaru poprzez szybkie bramki płatności (sposób 1), to:

 • Wyślij do mnie MAILA na adres ania@pracazcialem.pl z informacją o chęci zakupu tego webinaru.
 • W mailu zwrotnym prześlę Ci dane do przelewu oraz pozostałe informacje dotyczące webinaru.

 

KONTAKT

W razie jakichkolwie pytań lub problemów, możesz napisać do mnie maila na adres ania@pracazcialem.pl

Pomogę 🙂